Kontakter

Kontakta oss direkt på info@eu-gugle.eu eller ställ din fråga direkt till någon av våra kontaktpersoner:

Projektkoordinator

Florencio Manteca González
Cener, National Renewable Energy Center, Spanien
fmanteca@cener.com
+34 948 25 28 00

My Smart City District campaign

Guillaume Corradino
Greenovate! Europe, Belgien
guillaume.corradino@greenovate.eu
+32 2 400 10 08

pilotstädernas kontaktpersoner

WIEN,
Österrike

Kontakt:
Michael Heidenreich
michael.heidenreich@boku.ac.at

AACHEN,
Tyskland

Kontakt: Maria Vankann
maria.vankann@mail.aachen.de
+49 241 432 7523

TAMPERE,
Finland

Kontakt: Ilari Rautanen
ilari.rautanen@tampere.fi
+358 40 806 3252

BRATISLAVA
Slovakien

Kontakt: Zuzana Hudekova
architekt@bratislava.sk
+42 12 593 565 05

MILANO,
Italien

Kontakt: Stefano Bartolotta
Stefano.Bartolotta@comune.milano.it
+39 02 884 56 669

SESTAO,
Spanien

Kontakt: Luis Carlos Delgado
luiskar@sestaoberri2010.com
+34 944 064 460

kontaktpersoner i de associerade städerna

GOTHENBURG,
Sweden

Kontakt: Wenche Lerme
wenche.lerme@angered.goteborg.se
+46 31 365 1064

GAZIANTEP,
Turkey

Kontakt: Derman Kahraman
dermankahraman@gmail.com
+90 342 211 12 00 2421