Kontakty

Prosím, kontaktujte nás na info@eu-gugle.eu alebo svoje otázky adresujte priamo našim kontaktným osobám:

Projektový koordinátor

Florencio Manteca González
Cener, National Renewable Energy Center,
Španielsko
fmanteca@cener.com
+34 948 25 28 00

Kampaň “Moja inteligentná mestská štvrť”

Guillaume Corradino
Greenovate! Europe
Belgicko
guillaume.corradino@greenovate.eu
+32 2 400 10 08

KONTAKTY NA PILOTNÉ MESTÁ

VIEDEŇ,
Rakúsko

Kontakt:
Michael Heidenreich
michael.heidenreich@boku.ac.at

AACHEN,
Nemecko

Kontakt: Maria Vankann
maria.vankann@mail.aachen.de
+49 241 432 7523

TAMPERE,
Fínsko

Kontakt: Ilari Rautanen
ilari.rautanen@tampere.fi
+358 40 806 3252

BRATISLAVA,
Slovensko

Kontakt:
Roman Grünner
roman.grunner@skgbc.org

MILÁNO,
Taliansko

Kontakt: Stefano Bartolotta
Stefano.Bartolotta@comune.milano.it
+39 02 884 56 669

SESTAO,
Španielsko

Kontakt: Luis Carlos Delgado
luiskar@sestaoberri2010.com
+34 944 064 460

KONTAKTY NA PRIDRUŽENÉ MESTÁ

GÖTEBORG
Švédsko

Kontakt: Wenche Lerme
wenche.lerme@angered.goteborg.se
+46 31 365 1064

GAZIANTEP,
Turecko

Kontakt: Derman Kahraman
dermankahraman@gmail.com
+90 342 211 12 00 2421