Yhteyshenkilöt

Yhteydenotot osoitteeseen info@eu-gugle.eu tai suoraan yhteyshenkilöihimme:

Hankkeen koordinaattori

Florencio Manteca González
Cener, Kansallinen uusiutuvan energian keskus, Espanja
fmanteca@cener.com
+34 948 25 28 00

PILOTTIKAUPUNKIEN YHTEYSHENKILÖT

WIEN,
Itävalta

Yhteyshenkilö:
Michael Heidenreich
michael.heidenreich@boku.ac.at

AACHEN,
Saksa

Yhteyshenkilö: Maria Vankann
maria.vankann@mail.aachen.de
+49 241 432 7523

TAMPERE,
Suomi

Yhteyshenkilö: Tiina Sahakari
tiina.sahakari@tampere.fi
+358 40 806 3624

BRATISLAVA,
Slovakia

Yhteyshenkilö:
Roman Grünner
roman.grunner@skgbc.org

MILANO,
Italia

Yhteyshenkilö: Stefano Bartolotta
Stefano.Bartolotta@comune.milano.it
+39 02 884 56 669

SESTAO,
Espanja

Yhteyshenkilö: Luis Carlos Delgado
luiskar@sestaoberri2010.com
+34 944 064 460

HANKKEEN YHTEISTYÖKAUPUNKIEN YHTEYSHENKILÖT

GÖTEBORG,
Ruotsi

Yhteyshenkilö: Wenche Lerme
wenche.lerme@angered.goteborg.se
+46 31 365 1064

GAZIANTEP,
Turkki

Yhteyshenkilö: Derman Kahraman
dermankahraman@gmail.com
+90 342 211 12 00 2421